1. Każdy komentarz powinien być związany z treścią wpisu pod którym jest zamieszczany – komentarze niezwiązane z tematem, obraźliwe, niezgodne z regulaminem są usuwane przez administratora.
  2. Nie zamieszczaj wypowiedzi niezgodnych z prawem, dobrymi obyczajami i zasadami współżycia społecznego. Pamiętaj, że w sieci nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność prawną (cywilną i karną) za swoje wypowiedzi i materiały rozpowszechniane w sieci.
  3. Nie dyskutujemy personalnie, nie obrażamy współrozmówców ani jakichkolwiek innych osób. Nie atakujemy osób o innych poglądach czy wyrażających odmienne zdanie. Szanujemy prywatność innych użytkowników.
  4. Nie sprowadzamy ważnych tematów na „poboczne wątki”. Zajmujemy się istotą sprawy a nie sobą. Na stronie jesteśmy dla wspólnego celu, nie dla udowodnienia, że to my mamy rację.
  5. Prywatne spory, problemy, wątpliwości wyjaśniamy osobiście z zainteresowanymi osobami. Nie zmuszamy pozostałych członków grupy, by uczestniczyli (choćby biernie) w takich sporach.
  6. Nie wysyłaj materiałów lub linków reklamowych, ani spamu czy tzw. „łańcuszków szczęścia”.
  7. Administrator ma prawo, po otrzymaniu zgłoszenia lub z własnej inicjatywy, usunąć wpis sprzeczny z regulaminem strony lub szeroko rozumianą z netetykietą.

 


Proszę pamiętać, że poza Państwa adresem e-mail system zapisuje także numer IP z którego ten komentarz był pisany – każda osoba, która poczuje się obrażona czy pomówiona ma prawo zwrócić się do administratora (kontakt@mysrodmiecie.pl) o usunięcie komentarza oraz podanie numeru IP w celu dochodzenia swoich praw przed sądem.