witajcie
mieszkańcy

Każdy nas zna i każdy wie skąd pochodzimy. Nie wstydzimy się, że jesteśmy grupką osób pochodzących ze śródmieści różnych miast.
@twitter_handle
#ontour

My pamiętamy.  
Wiemy skąd pochodzimy i gdzie się wychowywaliśmy. Jest dużo ludzi, które zmaga się z podobnymi problemami co my jeszcze parę lat temu. Dlatego też staramy się udzielać w społeczeństwie śródmieści lub innych biedniejszych dzielnic miast. 

Co robimy?
Standardowo organizujemy eventy i zbiórki dla potrzebujących. Zdajemy sobie jednak sprawę, że samo rozdawanie nie rozwiązuje problemu. Naszym rozwiązaniem jest również dawanie drobnej pracy. Nie zrobisz na niej kokosów ale może pomóc Ci w domowym budżecie tym bardziej, że zajmie Ci parę godzin tygodniowo. 

Na czym polega dodatkowa praca? 
Chcemy podkreślić, że nie jesteśmy żadną agencją pracy ani pośredniakiem. Oferujemy drobne zadania polegające np na sprzątaniu okolicy lub uczycie szalików itp. 

Co jeżeli nic nie pomaga?
Jeżeli każdego dnia starasz się a nic Ci nie wychodzi może kwestia jest w Twoim nastawieniu. Co jakiś czas organizujemy kursy z trenerami motywacyjnymi, którzy na prawdę potrafią czynić cuda.

Pamiętaj, że możliwości są wszędzie. Trzeba je tylko dostrzec. 

pexels-ron-lach-9543413

Sprawdź nas

Może to właśnie my okażemy się
dobrą motywacją w drodze do Twojego sukcesu